
Штатив розкладний для фото 3366, Підлоговий штатив для зйомки Тринога фотоапарата HJ-84
525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4ti316pf43
🔧 Штатив розкладний для фото 3366, Підлоговий штатив для зйомки Тринога фотоапарата HJ-84
⚡ Штатив TR 3366 — це професійне обладнання забезпечить якісне проведення фотосесій та відеозйомок.
⚡ Стійкість положення штатива забезпечують три телескопічні ніжки з наконечниками на шарнірі та гачок для вантажу, що стабілізує рівновагу.
⚡ Висота кожної ніжки регулюється окремо, що дозволяє стійкіше встановити штатив на нерівній поверхні. Положення ніжок легко фіксується затискачами.
⚡ Також штатив можна вирівняти за допомогою горизонтального рівня.
⚡ Висота конструкції у складеному вигляді – 52 см, з розкладеними ніжками та центральним стрижнем – 135 см.
⚡ Для встановлення камери передбачено універсальне кріплення 1/4 дюйма.
⚡ Конструкція витримує пристрій вагою не більше 3 кг.
⚡ Для встановлення смартфона присутній утримувач-адаптер з регульованими скобами під різні діагоналі екрана.
⚡ Майданчик із 3D головкою дозволяє обертати гаджет по трьох осях, а рукоятка зробить процес управління більш плавним та зручним.
⚡ Характеристики :
- ✅ Вага в упаковці: 750 г
- ✅ Вага штатива: 650 г
- ✅ Модель: штатив 3366
- ✅ Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик
- ✅ Метальна модель : універсальний
- ✅ Розмір упаковки: 52 х 10 х 10 см
⚡ У комплект поставки входить: складний штатив, тримач для телефону, чохол для транспортування.упаковка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Технічний стан | справне |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Максимальна висота знімання | 135 см |
| Товар | Розкладний штатив для фотознімання, Штатив для блогера, Тринога для фото Тринога камери QD-44 |
- Ціна: 525 ₴









