
Машинки для стрижки професійні машини VGR, Провідна потужна машинка для стрижки волосся KV-85
478 ₴
- Немає в наявності
- Код: 554q3l6
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Машинки для стрижки професійні машини VGR, Провідна потужна машинка для стрижки волосся KV-85
⚡ Машинка триммер VGR V 120 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
⚡ Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
⚡ Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди.
⚡ У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез.
⚡ ОСОБЛИВОСТІ:
- ⭐ Машинка працює від мережі;
- ⭐ Зручно лягає в руці і має легку вагу;
- ⭐ Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- ⭐ Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- ⭐ Петелька для підвішування плойки;
- ⭐ Має стильний дизайн;
- ⭐ Ідеальний помічник у відрядженнях.
- ⭐ Вона функціональна і проста в управлінні;
⚡ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ⭐ Тип живлення: від мережі 220 Вт;
- ⭐ Довжина шнура: 2 м.:
- ⭐ Вага: 0,43 кг;
- ⭐ Тип чищення: сухий;
- ⭐ Тип: Машинка для стрижки;
- ⭐ Колір: чорний.
- ⭐ Петелька для підвішування плойки;
- ⭐ Ріжучі леза з кераміки високою точністю;
- ⭐ Кількість змінних насадок: 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом)
- ⭐ Модель: VGR V 120;
- ⭐ Встановлення довжини стрижки: від 3 до 20 мм;
- ⭐ Регулювання довжини: змінні насадки;
- ⭐ Габарити (ДхШхГ): 18,5 x 6,8 x 5,2 см;


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стриження |
| Кількість насадок | 8 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Багатофункціональний тример для стриження волосся й бороди VGR, Машинки для стриження професійні машини LV-61 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
- Ціна: 478 ₴









