📣 Машинка для стрижки vgr VGR, Машинка для стрижки 085 чоловіча RX-43
🛠️ Модель відрізняється міцним алюмінієвим корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним вінтажним дизайном та гравіюваннями, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Тример VGR-091 відмінно підходить не тільки для дизайнерської стрижки волосся, а також прекрасна машинка для бороди та вусів. Завдяки гострому лезу використання даної машинки безпечне безпечне та не ушкоджує шкіру. У процесі роботи не створює шуму. Постачається у приємній подарунковій упаковці.
🛠️ Особливості:
- 🔹 Литієвий акумулятор 800 mAh забезпечує до 180 хвилин роботи
- 🔹 Комбіноване живлення від мережі та вбудованого акумулятора
- 🔹 3 насадки, що часто використовуються (1/3/6 мм) для точної стрижки, обрізки та гоління
- 🔹 Цифровий світлодіодний дисплей для відсоткового відображення стану акумулятора
- 🔹 Повна зарядка за 2 години
- 🔹 Могутній роторний двигун, низький рівень шуму
- 🔹 Професійні високовуглецеві ножі відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дозволяє машинці справлятися з найгустішим і жорстким волоссям
🛠️ Характеристики:
- 🔹 Мінімальна довжина стрижки: 0.8 мм
- 🔹 Потужність: 5 Вт
- 🔹 Кількість насадок: 3 шт (1 мм, 3 мм, 6 мм)
- 🔹 Матеріал леза: кераміка, титан
- 🔹 Час роботи від повного заряду: 3 години (180 хв)
- 🔹 Бренд: VGR
- 🔹 Максимальна довжина стрижки: 4 мм
- 🔹 Час заряджання: 2 години
- 🔹 Електроживлення: 100-240 В 50/60 Гц, акумулятор Li-Ion 800 mAh
- 🔹 Матеріал корпусу: алюміній
🛠️ Комплектація
- 🔹 Олія мастильна для тримера
- 🔹 Інструкція
- 🔹 Машинка для стрижки бороди та волосся
- 🔹 Насадки – 3 шт.
- 🔹 USD кабель




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип приладу | Набір для стриження |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся бездротова VGR V-091, Тример бездротовий, Тример для вусів XB-64 |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴










