
Настільна електроплита льні електричні плити RAF 8010A 1000 Вт, Кухонна електрична плита BN-20
506 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6zi8242
🔧 Настільна електроплита льні електричні плити RAF 8010A 1000 Вт, Кухонна електрична плита BN-20
💎 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
💎 >
💎 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
💎 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
💎 Характеристики:
- • Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- • Вага: 1,2 кг;
- • Покриття робочої поверхні: емаль;
- • Розмір плити 210x210x40 мм
- • Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- • Кількість режимів: 5;
- • Потужність конфорки: 1000 Вт;
- • Прогумовані ніжки;
- • Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- • Кількість конфорок: 1;
- • Харчування: 220V;
- • Надійне покриття, зручне для чищення;
- • Управління: механічне;
💎 Комплектація:
💎 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
💎 Характеристики:
- • Висота – 40мм
- • Тип управління – Механічне
- • Вигляд плити – Настільна
- • Розташування конфорок – квадрат
- • Кількість режимів роботи – 5
- • Покриття варильної поверхні – емаль
- • Стан – Новий
- • Варкова поверхня – електрична
- • Вага – 1,2кг
- • Покриття корпусу – емалева фарба
- • Колір корпусу – Білий
- • Загальна кількість конфорок – 1
- • Ширина – 210мм
- • Споживана потужність – 1000Вт
- • Глибина – 210мм
- • Кількість електричних конфорок – 1




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | RAF |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм см |
| Товар | Електрична настільна плита, настільна електропліта, Кухонна плита для маленької кухні QA-66 |
| Ширина | 215 мм мм |
- Ціна: 506 ₴









