
Підлоговий штатив для камери Tripod, Штатив для горизонтального знімання Тринога фотоапарата JF-13
316 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16v178a1l
+380 (67) 759-24-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Підлоговий штатив для камери Tripod, Штатив для горизонтального знімання Тринога фотоапарата JF-13
👉 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
👉 Призначений для смартфона та невеликої камери.
👉 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
👉 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
👉 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
👉 Особливості:
- 🔘 Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- 🔘 Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- 🔘 Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- 🔘 Він може використовуватися як штатив і як монопод
- 🔘 Кругове обертання на 360 градусів
- 🔘 Портативний і дуже легкий
- 🔘 Для селфі, групового фотографування або відеозапису
👉 Характеристики:
- 🔘 Рівень: є
- 🔘 Тип штативної голівки:360°
- 🔘 Матеріал: алюміній
- 🔘 Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- 🔘 Вага: 450 гр
- 🔘 Максимальний діаметр секції: 17 мм
- 🔘 Кількість секцій ноги:3
- 🔘 Максимальне навантаження:2,5 кг
- 🔘 Висота у складеному стані:355 мм
👉 Комплектація:
- 🔘 Кріплення для смартфона
- 🔘 Штатив
- 🔘 Чохол для зберігання-Коробка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31 кг |
| Головка в комплекті | Да |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 105 см |
| Максимальна висота штатива | 1050 мм мм |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив вертикального знімання Tripod 3110 0, 35-1.02 м, Штатив для монокуляра, Стійка для відеокамери MS-69 |
| Цвет | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴









