
Бездротові машинки для стрижки легкі VGR, Машинка для стрижки з безліччю насадок, Тример бездротовий YB-78
721 ₴
- Готово до відправки
- Код: d8v313se2
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Бездротові машинки для стрижки легкі VGR, Машинка для стрижки з безліччю насадок, Тример бездротовий YB-78
👉 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- 🔘 Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- 🔘 Метод заряджання: заряджання через USB
- 🔘 Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- 🔘 Час заряджання: 1,5 години
- 🔘 Час використання: 180 хвилин
- 🔘 Метод очищення: повне миття корпусу
- 🔘 Потужність: 5 Вт
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX6
- 🔘 Світлодіодний цифровий дисплей
- 🔘 Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
👉 Комплектація:
- 🔘 Насадка + насадка для вух та носа
- 🔘 Олія
- 🔘 Машинка для стрижки
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 Кабель живлення
- 🔘 Розрахунок


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Харчування | Акумулятор |
| Підлога | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товар | Професійна машинка для стриження з насадками VGR V-949, Набір машинок для стриження PB-78 |
| Цвет | Синій |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 721 ₴









