
М'ясорубка для помідорів ViLgrand V307-SMG 3000 Вт, М'ясорубки з реверсом 'ясорубки надійні UO-84
5 991 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8r2647n
+380 (67) 759-24-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 М'ясорубка для помідорів ViLgrand V307-SMG 3000 Вт, М'ясорубки з реверсом 'ясорубки надійні UO-84
⚡ М’ясорубка ViLgrand V307-SMG дозволяє перетворювати на фарш будь-які види м’яса завдяки неймовірній потужності 3000 Вт. Корпус, лоток і кришка лотка даного приладу виготовлені з нержавіючої сталі та міцного пластику, що відрізняються високою зносостійкістю. М’ясорубка оснащена функцією реверсу (зворотного ходу) із захистом від випадкового включення, трьома перфорованими дисками для створення фаршу різної консистенції, включаючи ковбасну (кусковую), а також надійною системою, що захищає двигун від перегріву. У стандартній комплектації є насадка для кебе і приготування ковбасних виробів.
- 🔸 Розміри :44,5х17,5х29см
- 🔸 LED-підсвічування кнопок синім кольором
- 🔸 Макс. потужність: 3000 Вт
- 🔸 Насадки: Кеббе, Для ковбасних виробів
- 🔸 Колір: Нержавіюча сталь
- 🔸 Вага в упаковці: 8,5 кг
- 🔸 Додаткові можливості: Реверс (зворотний хід)
- 🔸 Комплектація: М’ясорубка, Металевий лоток для м’яса, Ґрати для помелу (3 шт.), Аксесуари для приготування кеббе та домашньої ковбаси, Гарантійний талон, Інструкція
- 🔸 Металеві редуктор та шестерні
- 🔸 Захист: Від перегріву,від перезавантаження
- 🔸 Гарантія: 24 місяці
- 🔸 Кількість решіток: 3
- 🔸 Виробник: ViLgrand
- 🔸 Габарити в упаковці (ВхШхГ): 45х28х29см
- 🔸 Двигун змінного струму
- 🔸 Вага :7кг
- 🔸 Матеріал корпусу: литий алюміній


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, пластик |
| Товар | М'ясорубка 2000 Вт, М'ясорубка з функцією овочерізки соковичавниця для кухні NA-14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 991 ₴









