
Миюча машинка для стрижки VGR, Машинка для стрижки з додатковими насадками Надійна BQ-10
1 206 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29745qn
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Миюча машинка для стрижки VGR, Машинка для стрижки з додатковими насадками Надійна BQ-10
🎯 Машинка для стрижки VGR V-696 з ТУРБО режимом це високоякісний триммер, яким Ви легко можете стригти волосся голови і бороду отримуючи від процесу задоволення.
🎯 Також хотілося б поділитися, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, який спеціалізується саме на виробництві продуктів для стрижки та укладання волосся та славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
🎯 Комплектація:
- • підставка для заряджання;
- • інструкція англійською мовою;
- • 4 насадки для стрижки 3/6/9/12 мм;
- • USB-кабель для підзарядки;
- • машинка для стрижки;
- • Заводська упаковка;
- • Щітка для очищення;
- • масло;
🎯 Характеристики:
- • регулювання леза 0,8-2 мм
- • Турбо режим – так
- • Заряджання від USB;
- • Потужність акумулятора 2500 mAh;
- • Час заряджання: 3,5 години;
- • Час роботи від АКБ до 300 хвилин;
- • Тип акумулятора: Li-Ion;
- • Безпечна зарядка від пристроїв потужністю 5V 1A;
🎯 Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, тому що потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрою.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стриження |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження волосся й гоління VGR, Тример для бороди, Професійний тример із насадками VU-49 |
- Ціна: 1 206 ₴









